sobota, 31 marca 2012

Rozdanie charytatywne- pomóżmy Blusi znaleźć dom!Blusia w całej krasie, Blusia to bardzo nieszczęśliwy pers, znajdujący się pod opieką fundacji Kot z Torunia. Oto jej historia.

Dorosła, ur. prawdopodobnie w 2005 roku Blusia, szuka cierpliwego i doświadczonego domu. Koteczka przeszła już bardzo dużo w swoim życiu, dawno temu błąkała się zimą na ulicy, głodna, zmarznięta i ciężko chora; po wyleczeniu znalazła dom, który z dnia na dzień, po 5 latach pozbył się jej jak zbędnej rzeczy. Straciła dom, poczucie bezpieczeństwa, wszystko...Koteczka bardzio źle znosi ten dramat i tylko własny dom pozwoli jej odzyskać równowagę. Najodpowiedniejszy dla niej byłby spokojny dom. Busia źle znosi towarzystwo innych kotów, więc aby uniknąć sytuacji konfliktowych, obecnie żyje w izolacji. W swoim domu mieszkała i zaprzyjaźniła się z kotem oraz z psem.
Kotka jest przepięknie umaszczona i ma jedwabiste futerko, jednak nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi. Blusia ma wadę serca i musi codziennie zażywać tabletkę, którą chętnie przyjmuje.
Szukamy dla Blusi nowego opiekuna, który pokocha ją taką jaka jest i pomoże jej odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Kot, który stracił dom po wielu latach, nie rozumie co się stało, jest przerażony, tęskni. Sprawa jest nagląca, gdyż dłuższy pobyt w odosobnieniu odbija się bardzo na jej stanie zdrowia.
Kontakt w sprawie adopcji:
tel.: 698 175 160

email: kontakt@fundacjakot.plW tym rozdaniu nie chodzi o zdobycie nowych czytelników, ale o pokazanie światu Blusi i pomoc w znalezieniu jej domu. Kotka bardzo źle znosi brak swoich ludzi i domu, gdzie byłaby kochana. Może znacie kogoś, kto kocha persy i szuka kolejnego? A może kogoś, kto ma już podobnego kota i szuka mu towarzystwa? Albo może ktoś z Waszych czytelników?

Przy okazji oświadczam, że nie mam żadnych związków z fundacją Kot, a rozdanie to dzieło od początku do końca moje. Fundacja w żaden sposób go nie sponsoruje. Za to wie o nim i mam zgodę na publikację treści ogłoszenia i podanie danych kontaktowych.

Zasady:
Rozdanie jest otwarte dla wszystkich, także dla osób nieposiadających bloga, a nawet dla tych niezwiązanych z tematyką urodową
- Aby zgłosić chęć udziału należy zostawić pod tą notką komentarz z wyrażeniem chęci, oraz spełnić wymagane warunki, określone niżej.
Rozdanie trwa do 27.04.2012 
- Losowanie odbędzie się za pomocą random.org
- Zwycięzca ma cztery dni na zgłoszenie się. W przypadku braku zgłoszenia w tym czasie, losowanie zostanie powtórzone.
- Nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką priorytetową. Nie odpowiadam za ewentualne zagubienie paczki.


Warunki konieczne: 
należy na swoim blogu/stronie/forum umieścić informacje o rozdaniu. Informacja musi tam pozostać do momentu zakończenia rozdania. (pasek boczny/podpis na forum) 
- W zgłoszeniu należy podać informacje, gdzie została umieszczona informacja (link do forum/strony w wypadku osób nieblogujących, adres bloga w przypadku blogerów).


Opcjonalnie: 
Można dodać mojego bloga do obserwowanych. Jednak nie jest to warunek konieczny, celem rozdania bowiem jest poinformowanie świata o Blusi (jeśli jesteś członkiem forum wielbicieli krakersów z serem, nie musisz dodawać tego bloga do swego czytnika google. Wystarczy, że wrzucisz na tym forum info o Blusi)

W związku ze specyfiką rozdania, dopuszczam możliwość zrzeczenia się nagrody(gdyby wylosowany został np. wielbiciel krakersów z serem, któremu na nic błyszczyk czy szminka. Taka osoba zostanie otrąbiona jako zwycięzca, ale nie musi przyjmować nagrody). W takim wypadku odbędzie się drugie losowanie.

No to teraz nagrody:


Essence: 
- poczwórne cienie do powiek 05 to die for
- róż w żelu z limitki Vampire's Love 
-błyszczyk 04 Trendsetter
Miss Selene: 
- dwa lakiery do paznokci nr 151 i 238
Shiseido: 
- miniaturka podkładu w kompakcie


Wszystkie produkty są nowe i nieużywane (w różu sprawdziłam jedynie czy pompka działa).

Serdecznie zapraszam do udziału w rozdaniu, a także na stronę fundacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz